30 Aralık 2013 Pazartesi

MUTLU YILLARRR:)Eveettt..Seninle yollarımızı ayırma zamanı geldi 2013..Anlaşmıyoruz seninle..Çok üzdün bizi..Çookk..Bir sürü yaprak dökümü yaşadık..Çok değerli isimleri yitirdik..Depremler..kasırgalar oldu..Haksızlığa uğrayanlar da oldu haksız kazanç sağlayanlar da!!Üzüldük çok üzüldük..Artık gitmelisin..
   Aslında haksızlık etmeyelim sana..Güzel şeyler de olmadı değil hani..Bazen minik bir bebek geldi dünyaya..Güldürdü ailesinin yüzünü ama birde yokluktan ve yoksulluktan bir başka bebek yitip gitti bu acımasız dünyadan..Biri soğuktan bir diğeri açlıktan:((
      Hayatımıza Tomalar ve biber gazları girdi..Çarşı'nın ne olduğunu öğrendik..Gençlerimizin aslında Ülkemizde olanlara o kadar da kayıtsız olmadıklarını da öğrendik hayretle..Gezi Parkı girdi hayatımıza..Zeka da..Mizah da..Acı da !!
Ayakkabı kutusu da girdi hayatımıza ya  bu artık lütfen son olsun!!Artık git..Bütün olumsuzluklarını da al ve git..Bizi de yeni hayallerimizle umutlarımızla bırak ve git..Oysa ne hayaler kurmuştuk seninle ilgili..Olmadı ..Olamadı..Belki de sonunda ki 13 uğursuzluk getirdi..Kimbilir..
   Bizim artık yeni umutlarımız ve ümitlerimiz var..Onun adı 2014..bir kaç güne kadar gelecek..Yeni umutlarııız ve ümitlerimizi de beraberinde getirecek:)


   2014..Çok şey bekliyoruz senden..Büyük beklentilerimiz var benden söylemesi...Sağlık istiyoruz öncelikle..Mutluluk istiyoruz..Huzur istiyoruz...Güzel yurdumuz üzerinde oynanan pis oyunların son bulmasını istiyoruz..Ha bir de sağlık , mutluluk ve huzurla yiyebileceğimiz  şekilde bol para..Öyle ayakkabı kutusunda olmasına gerek yok:)
Hastalara şifa , dertlilere deva, evsizlere ev, borçlulara para, huzuru olmayanlara huzur...Kimin neye ihtiyacı varsa onu getirsin 2014.
    Tüm dileklerimizin gerçekleştiği , mutluluktan gözlerimizin parladığı , gülmekten karnımızın ağrıdığı,üzüntü ve sıkıntının yanımıza uğramadığı muhteşem bir yıl diliyorum hepimize..Mutlu yıllar..

14 yorum :

 1. Canımmm balımmm Zeynommm yeni yıl sana ailene ve sevdiklerine sağlık huzur mutluluk ve de hayal dahi edemeyeceğin güzellikler getirsin canımmm çok öpüyorum sarılıyorum ve yeni yılın şimdiden kutlu mutlu olsun <3<3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canıımm Dünya Tatlısı Tatlişim benimm <3 <3 Hepimize tüm güzellikleri toplasın getirsin Yeni yıl...Yüzümüzden gülücüklerin eksik olmadığı , hüzün ve sıkıntının ne olduğunu unuttuğumuz , şen kahkalarımızın çınladığı bir yıl hepimizin olsun kuzumm:)Kocaman öpüyorum , sıkıca sarılıyorum sana Tatlişimm<3Mutlu yıllaarrrrr:)

   Sil
 2. Zeynep harikasın:) Bu kadar mı güzel anlatılır ruh durumumuz. 2014 sana, ailene, sevdiklerine dilediklerinizden fazlasını sunsun. Huzurlu, mutlu, özgür bir Türkiye'de, sağlıkla buluşmalar ümidiyle. Sevgiler güzel arkadaşım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlu yıllar Nilgüncüm😊Beğenmene çok sevindim yazımı..2014 den beklentilerimiz çok büyük:-) Umarım tüm dileklerimizin karşılandığı mutlu ve huzurlu bir yıl olur..En içten sevgilerimi yolluyorum canım❤❤

   Sil
 3. Ne güzel ifade etmissiniz bayildimm! Yeni yil sizede saglik ve mutluluk getirsin efendim,sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim sevgili Bir Terazi Kızı:)Yeni Yıl hepimize hak ettiğimiz tüm güzellikleri de beraberinde getirsin..Sevgilerimle..

   Sil
 4. Zeynepcim amin diyeyim.Çok güldüm söz bulutuna :)
  2014'ün sana da sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle...
  sevgi ve selamlar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şulecim ne güzel güldürmüşüm seni:-)Ben de ilk gördüğümde çok gülmüştüm, o nedenle paylaştım:)Yeni yılda gerçekleşmeyen dileğimiz kalmasın diyorum ve kocaman öpüyor ve sevgilerimi yolluyorum canımm❤❤

   Sil
 5. Zeynepçim ne güzel anlatmışsın 2013 yılını...2014 yılı sana ve ailene neşe huzur ,sağlık ve mutluluk getirsin:)) mutlu seneler... öpüyorum sevgilerimle:))

  YanıtlaSil
 6. Elifcimm 2013 ü hiç sevmedik değil mi arkadaşım??2014 inşallah toplayıp getirecek güzel olan her şeyi..güzel bir yıl bizlerin olacak..Kocaman öpüyorum ve sevgilerimi yolluyorum canımcım❤❤

  YanıtlaSil
 7. Çoooook güzel bir yıl olsun senin ve sevdiklerin için Zeynepciğim...Mutlu yeni yıllar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimiz için güzel bir yıl olsun Vuslatcım:)Öpüyorum çok..Mutlu yıllar..Sevgilerimle..

   Sil
 8. nice mutlu yıllara....

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayan arkadaşlar yorum yazmak için yorumlama biçiminden anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz..Yorumunuza adınızı da eklerseniz sizi tanıma şansım olabilir..Bekliyorum değerli yorumlarınızı..