6 Haziran 2014 Cuma

Açelya Akkoyunla Pril-İzmir Etkinliği

#prilizmir


4 Haziran Çarşamba günü unutamayacağım anlar ve anılarla dolu bir gün olarak hafızamdaki yerini aldı..Geçtiğimiz hafta  Müge Akay Hanım'dan aldığım  Pril-İzmir etkinlik davetini büyük bir memnuniyetle kabul edip başladım; sabırsızlıkla  beklemeye...Nasıl sabırsızlanmayayım?Pril İzmirli Bloggerlarla Açelya Akkoyun'u buluşturuyor ve ben de bu buluşmaya dahilim..

  Sonunda beklenen gün geldi çattı ve ben heyecan ve merakla koştum buluşma noktasına..İzmir'in seçkin ve elit mekanlarından olan Midpoint'te gerçekleşti büyük buluşma.
Mid Point'in birbirinden lezzetli yemeklerini tatmanızı öneririm:)Ben bayıldım..Özellikle Köri soslu tavuğunu mutlaka denemelisiniz derim..
.
Açelya Akkoyun orada..Severek takip edip de bir türlü tanışma fırsatı yakalayamadığım birbirinden değerli blogger dostlarım orada..PRİL ailesi orada :)
 Çok çok keyifli bir gün geçirdik..AÇELYA AKKOYUN olanca sıcaklığı ve samimiyetiyle hepimizin gönlünü fethetti..Birlikte güzel bir öğlen yemeği yerken sohbet ettik..O anlattı biz dinledik , biz anlattık o dinledi :)
#prilizmir

 Güzel ve keyifli geçen öğlen yemeğinin ardından resimler çekildi..

Modaya da uyduk elbette..Politikacıların bile selfisi olur da bizim olmaz mı..Olur..Olur elbette..Oldu da..Açelya Hanımla'da selfiimiz oldu:)

Hep birlikte resimler de çekildikten sonra PRİL ailesinin zarif hediyelerini verdiler bizlere yeni formüllü Prille birlikte.

.Daha sonra hep birlikte Türkiye'nin en hamarat hanımını seçmek için Şirinyer pazar'ına gittik..Burada kısa sürede en fazla bulaşığı kim yıkayacak yarışması yaptık ikişerli gruplar halinde..Ben de yarıştım ama bana süre yetmedi :-)

Yarışmaya katıldığıma göre size Prilin Türkiye'de ilk ve tek enzim  teknolojisinden bahsedebilirim.. Enzim teknolojisiyle  bulaşıklarımızı pırıl pırıl yapıyor Pril..Yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratıyor benden söylemesi:)
Bizleri bu güzel etkinlikte Açelya Akkoyun'la buluşturan PRİL'e , bu etkinlikte bizlerle buluşan AÇELYA AKKOYUN'a ,bu etkinliiği organize eden MÜGE AKAY Hanım'a , bizleri Midpoint'te gülen yüzüyle karşılayan ÜNZİLE KAÇMAZ'a , bizi mekanlarında en güzel şekilde ağırlayan MİDPOİNT'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendi adıma..Unutmayın Hamarat Hanımlar PRİLle Işıldar:)Sevgiyle ve afiyetle kalınız..

4 yorum:

 1. Zeynomm etkinliklerin en güzel yanı sevdiğin blogger arkadaşlarınla bir araya gelip doyumsuz sohbetler yapmak birde böylesi güzel etkinliğe vesile olan firmalarda buna vesile olunca ortaya harika güzel geçen günler çıkması çok harika canımm senin adına çok sevindim gününün güzel geçmesine çok öpüyorum tatlım.

  YanıtlayınSil
 2. Evet Tatlişim haklısın çok keyifli bir gün ve deneyim oldu benim için:) İnşallah seninle de birlikte oluruz bi taneciğim:)Koskocaman öpüyorum seni <3 < 3

  YanıtlayınSil
 3. Çok keyifli bir gün olmuş bu arada İzmirin kızları güzelmiş gerçekten kanıtlamış oldun sevgiler.

  YanıtlayınSil
 4. Evet Meltemcim gerçekten de çok keyifli bir gün oldu :)İltifatın için çok teşekkür ederim..Sevgiler..

  YanıtlayınSil

Gmail hesabı olmayan arkadaşlar yorum yazmak için yorumlama biçiminden anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz..Yorumunuza adınızı da eklerseniz sizi tanıma şansım olabilir..Bekliyorum değerli yorumlarınızı..

Yeni Yayınn!!.

KIYMALI RULO PATATES

Kıymalı Rulo Patates Tarifi Kıymalı Rulo Patates Bayramın ikinci , sokağa çıkma yasağının üçüncü gününü de bitirdik bugün.Bayram ama b...