30 Ağustos 2014 Cumartesi

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun''Büyük işleri yalnız büyük milletler yapar ''demiş Atam..Ne  güzel söylemiş..Biz böyle bir ulusun evlatlarıyız, en olmayacak zamanlarda küllerimizden yeniden doğarız.. Allah bir daha güzel yurdumuzun  toprakları üzerine düşman çizmesi bastırmasın..30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu olsun..''Ne mutlu Türk'üm diyene !!''

4 yorum:

 1. Bizi Araplara benzetmeye, Libya, Irak, Suriye'ye döndürmeye uğraşanları yine denize dökeceğiz Zeyno'm...ne mutlu Türk'üm diyene....etnik kökeni ne olursa olsun diyebilene..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin Müjdeciğim inşallah..Ben son nefesime kadar gururla söyleyeceğim..''Ne mutlu Türk'üm diyene ''Sevgiyle kal canım..

   Sil
 2. Ne mutlu, bu bayramı gönülden kutlayabilenlere...Nice 30 Ağustosları birlikte paylaşmak üzere... Sevgiler güzel İzmir'ime ve sana Zeynom.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin Nilgüncüğüm nice 30 Ağustosları hep birlikte kutlayalım inşallah..Sevgiler İzmir 'den sana güzel yüreklim <3 <3

   Sil

Gmail hesabı olmayan arkadaşlar yorum yazmak için yorumlama biçiminden anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz..Yorumunuza adınızı da eklerseniz sizi tanıma şansım olabilir..Bekliyorum değerli yorumlarınızı..

Yeni Yayınn!!.

KIYMALI RULO PATATES

Kıymalı Rulo Patates Tarifi Kıymalı Rulo Patates Bayramın ikinci , sokağa çıkma yasağının üçüncü gününü de bitirdik bugün.Bayram ama b...