9 Mayıs 2015 Cumartesi

Anneler Günümüz Kutlu Olsun

Anneler GünüSenede bir gün yeter mi annelerimize olan sevgimizi anlatmaya..Yetmez elbette..Bizleri büyütürken kim bilir  kaç gece uykusuz geçti..Kim bilir kaç kez hasta ve yorgun halde yemeklerimiz yapıldı,çamaşırlarımız yıkandı..Kim bilir  kaç gün eve gelene kadar kapılarda beklendi.Kim bilir ne fedakarlıklarda bulunuldu istediklerimizi almak adına..Kim bilir kaç kez babamızla tartıştı bizim için..Kim bilir kaç kez ara bulucu oldu babamızla aramızda..Kim bilir..
     Kim bilir aramızda nasıl  bir sevgi dili geliştirdik..Kaş gözle iletişim kurduk kaç kez ..Hakkımızı korumak adına kaç kez avukatlığa soyundu ..Bizi iyileştirmek için doktorluğa soyundu sayısız kez..Evde arayıp da bulamadığımızı şıp diye buluverdiler milyon kez :)
   Annem..Canım annem..Varlığına şükrettiğim ..İyiki varsın..Anneciğimin ,tüm annelerimizin  ve yüreğinde evlat sevgisi barındıran tüm kadınların anneler günü kutlu olsun..Benim de tabiki :)

Anneler Günümüz Kutlu Olsun
Zeyno'nun Mutfağı

4 yorum:

 1. Tek güne sığmaz ve anlatılamaz elbette...
  Sizin de annenizin de gününü kutluyorum.. Sevgiler...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet Nahidecim gerçekten de öyle..Annelerimiz çok kıymetli..Çok teşekkür ederim canım senin de anneler günün kutlu olsun..Sevgiler..

   Sil
 2. Ana gibi yar olmaz değil mi ? anneler gününüz kutlu olsun. Bir gün değil annelerimiz yanımızda olduğu sürece hergün anneler günüdür bence. :) Bloğunuzu modalandda keşfettim ve takibe aldım. Benimde bir bloğum var. Ziyaretin beni mutlu edecek :) Sevgilerimle ( apaydindunyam.blogspot.com)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet olmaz elbette Goncacım..Çok teşekkür ederim..Tüm annelerimizin ve evlat sevgisini yüreğinde barındıran tüm kadınların anneler günü kutlu olsun.Ziyaretin için çok teşekkür ederim..Geliyorum şimdi ziyartine ben de:)Sevgiler..

   Sil

Gmail hesabı olmayan arkadaşlar yorum yazmak için yorumlama biçiminden anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz..Yorumunuza adınızı da eklerseniz sizi tanıma şansım olabilir..Bekliyorum değerli yorumlarınızı..

Yeni Yayınn!!.

KIYMALI RULO PATATES

Kıymalı Rulo Patates Tarifi Kıymalı Rulo Patates Bayramın ikinci , sokağa çıkma yasağının üçüncü gününü de bitirdik bugün.Bayram ama b...